top of page
Rio Pro 360 Secure Kart Yazıcı
Kart Baskı Seçenekleri

Kart giriş ve çıkış besleme haznelerinin kilitleme özelliğine sahip olan ve EMV Standardında inline kodlama istasyonları ile donatılmış olan Rio Pro 360 Secure, finansal kartların masaüstü kişiselleştirilmesi için idealdir.

Müşteriye ait bilgilerin basımı ile uyumlu olarak elektronik veri karta yazılabilir.

Rio Pro 360 Secure,belli bir güvenlik tasarımı veya yayınlayan kuruluş logosu bulunan kartın yüzeyinde güvenli bir filigran da yazdırılabilir.

hero-image-Rio-Pro-360-Secure-e143325288
Teknik Özellikler
Sarf Malzemeler
Tek Yüz Baskı
Çift Yüz Baskı
Kart Kodlama Seçenekleri
No Encoding
Magnetic Stripe
Smart Chip
Smart Contactless
Smart Chip + Contactless
Smart Chip + Mag.
Rio Pro 360 Secure Kullanım Alanları
 Devlet Uygulamaları

Rio Pro 360 Secure kilitlenebilen yapısı ve Özel HoloKote filigran basım özelliği ile birleştiğinde, sürücünün lisansları,sağlık kartları,özel güvenlik kartları, SRC belgeleri gibi devlet kimliklerinin güvenli bir şekilde yerel olarak basılması için idealdir.

HoloKote ve CustomHolokote seçenekleri sayesinde, Üst Düzey ID Kartları için daha fazla görünürlük ve görsel güvenlik sağlar

Bankacılık ve Ön Ödemeli Uygulamalar

Rio Pro 360 Secure ödemede kullanılan kartları güvenli bir şekilde basılabilir ve anında seri olarak kodlanabilirsiniz. In-line EMV kodlayıcı ile donatılmış Rio Pro 360 Secure kullanılarak şubeler arası güvenli veri alış verişi ile kodlamalarınızı güvenle yapabilirsiniz.

HoloKote ve CustomHolokote seçenekleri sayesinde, Giriş Kartları için daha fazla görünürlük ve görsel güvenlik sağlar

bottom of page