top of page
Rio Pro 360 Secure Kart Yazıcı
Kart Baskı Seçenekleri

Kart giriş ve çıkış besleme haznelerinin kilitleme özelliğine sahip olan ve EMV Standardında inline kodlama istasyonları ile donatılmış olan Rio Pro 360 Secure, finansal kartların masaüstü kişiselleştirilmesi için idealdir.

Müşteriye ait bilgilerin basımı ile uyumlu olarak elektronik veri karta yazılabilir.

Rio Pro 360 Secure,belli bir güvenlik tasarımı veya yayınlayan kuruluş logosu bulunan kartın yüzeyinde güvenli bir filigran da yazdırılabilir.

hero-image-Rio-Pro-360-Secure-e143325288
Tek Yüz Baskı
Çift Yüz Baskı
Kart Kodlama Seçenekleri
No Encoding
Magnetic Stripe
Smart Chip
Smart Contactless
Smart Chip + Contactless
Smart Chip + Mag.
Kartlarınızı ve Yazıcınızı güvence altına alın

Magicard Rio Pro 360 Secure, boş kartları emniyete almak için opak, kilitlenebilir bir giriş haznesine sahiptir. İkincil bir kilit, yazıcının yetkisiz kişiler tarafından açılmasını engeller ve giriş & çıkış haznelerini korur. Yazıcının alt kısmında tasarlanmış bir kilitleme noktası, yazıcınızın belirlenmiş yere sabitlenmesini sağlar.

rio-pro-360-secure-side-view-wi.jpg
Bir kart güvenlik özelliği olarak şirket logonuz

Tüm Magicard yazıcılarında bulunan HoloKote®, yazdırma işlemi sırasında güvenli bir filigranın kartın yüzeyine yapışmasını sağlayan patentli bir teknolojidir. Magicard Rio Pro 360 Secure, bu filigranı kuruluşunuzun benzersiz logosuna veya güvenlik tasarımına uyarlama seçeneğini sunar.

Güvenilir elektronik güvenlik

Magicard Rio Pro 360 Secure, yayınlama noktasında kartlara güvenli elektronik veri yazmak için bir dizi kart kodlama cihazı ile donatılabilir. Akıllı kart kodlama seçenekleri arasında kontak çipi, MIFARE®, DESFire® ve iClass® bulunur. EMV akredite edilmiş cihazlar gibi uzman yüksek güvenlikli kodlayıcılar, ödeme kartlarının satır içi kişiselleştirilmesi için de monte edilebilir. Rio Pro 360 Secure, dahili bir manyetik şerit kodlayıcı ile tedarik edilebilir.

Her baskıda canlı renkler

Magicard Rio Pro 360 Secure, ekranda gördüğünüz görüntünün yazdırıldıktan sonra elinizde kalmasını sağlamak için Uluslararası Renkli Konsorsiyum (ICC) tarafından belirlenen renk profillerini kullanır. Kullanımı kolay sürücü arayüzü ayrıca, kurumsal kimliğiniz için tam bir eşleşme elde etmek için renkleri ince ayarlamanızı sağlar

Endüstrinin en iyi 3 yıllık garantisi ile desteklenmektedir *

UltraCoverPlus ile Magicard Rio Pro 360 Secure - baskıya devam etmeniz için verdiğimiz söz.


Köklü baskı mühendisliğimiz güvenilirliği, tam telefon ve çevrim içi destek ile kapsamlı bir 3 yıl garanti sunmamıza olanak tanır. Buna, garanti ömrü boyunca zarar görmüş herhangi bir yazıcı kafası için ücretsiz bir değiştirme dahildir. Olası bir arıza esnasında, mevcut cihazınızı onarırken size bir yedek yazıcı göndereceğiz.

* AB, Kuzey Amerika, Avustralya ve diğer seçilmiş bölgelerde mevcuttur.

**Başka yerlerde 2 yıl depo garantisi.

***Daha detaylı UltraCoverPlus Garanti için yetkili satıcınız ile görüşünüz.

bottom of page