top of page
Rio Pro 360 Xtended Labeling Kart Yazıcı
Kart Baskı Seçenekleri

Biletleme, akreditasyon ve ürün etiketleme için ekstra uzun kartlar basın.

magicard-rio-pro-360xt-id-and-smart-card
Single Sided
Kart Kodlama Seçenekleri
No Encoding
Rio Pro 360 Xtend Kart baskı kapasitenizi geliştirir.

Özel olarak modifiye edilmiş Rio Pro 360 Xtended, güvenilir Rio Pro 360 baskı motoru üzerine kurulmuştur ve 140 mm'ye kadar uzun süreli kartların yüksek kalitede baskısını sağlar. Uzun formatlı kartlar daha fazla tasarım seçeneği ve üstün görünürlük sağlar. Özel ölçü kartlar spor,müzik,toplantı, seminer vb. etkinlikleri için biletleme de idealdir.

Rio Pro 360 Xtended, aynı zamanda ISEGA tarafından onaylanmış gıda ürünlerinin etiketlenmesi için yaygın olarak kullanılmaktadır.

Her baskıda canlı renkler

Magicard Rio Pro 360 Xtended, bilgisayar ekranınızda gördüğünüz görüntünün kartınızın üzerine kolaylıkla yazdırılması için Uluslararası Renk Konsorsiyumu (ICC) tarafından belirlenen renk profillerini kullanır.

Kullanımı kolay sürücü arayüzü ayrıca, kurumsal kimliğiniz için tam bir eşleşme elde etmek için renkleri ince ayarlamanızı sağlar.

Endüstrinin en iyi 3 yıllık garantisi ile desteklenmektedir *

UltraCoverPlus ile Xtended olan Magicard Rio Pro 360 - size baskı yapmaya devam etme sözüdür.


Köklü baskı mühendisliğimiz güvenilir, tam telefon ve çevrim içi destek ile kapsamlı bir 3 yıl garanti sunmamıza olanak tanır. Buna, garanti ömrü boyunca zarar görmüş herhangi bir yazıcı kafası için ücretsiz bir değiştirme dahildir. Olası bir arıza esnasında, mevcut cihazınızı onarırken size bir yedek yazıcı göndereceğiz.

* AB, Kuzey Amerika, Avustralya ve diğer seçilmiş bölgelerde mevcuttur.

**Başka yerlerde 2 yıl sınırlı garanti.

***Daha detaylı UltraCoverPlus Garanti için yetkili satıcınız ile görüşünüz.

bottom of page