top of page
Magicard 600
Kart Baskı Seçenekleri

İnce detaylar, dijital parçalama ve tehdit önleme ile sıkı güvenlik sunan dünya çapında bir ID baskı çözümü olan Magicard 600, kimlik bilgilerinin güvenli bir şekilde işlenmesini sağlamak için mevcut altyapı ile sorunsuz bir şekilde bütünleşir.

“DTC yazıcıları arasında gördüğüm en iyi uçtan uca baskı üretildi”

Stephen Dodd, Ticaret Direktörü, TRADEID

Magicard_600_380x420.jpg
Tek Yüz Baskı
Çift Yüz Baskı
Kart Kodlama Seçenekleri
No Encoding
Magnetic Stripe
Smart Chip
Smart Contactless
Smart Chip + Contactless
Smart Chip + Mag.
Yüksek hacimli, yüksek hızlı ID kart kişiselleştirme

Wi-Fi Bağlantısı- sağlanan dongle is standarttır. – IEEE 802.11b/g/n eşdeğer bağlantı ile bağlantı hızı 300Mbps üzerindedir. WPA ve WPA2 şifreli bağlantıyı destekler. (access point bağlı olarak).

Dikkat Çeken Ayrıntılar-600 x 300 dpi * çözünürlükte baskı yapabilen Magicard 600, en küçük metni bile eklemenizi sağlar ve okunaklı olarak basılmasını mümkün kılar.

Üstün Baskı Kalitesi Magicard 600, geniş bir renk yelpazesi sunar, bu nedenle baskı daha canlı ve renk bakımından zengindir. Bu, kurumsal renklerinizin ve baskı kalitesinin daha iyi olması anlamına gelir - kimlik kartlarındaki fotoğraflar için ve kurumsal logoların ve diğer resimlerin daha doğru gösterilmesini Magicard 600 mümkün kılar.

Tak / Çalıştır - Hızlı ve kolay bir şekilde çalışmaya başlamanızı sağlamak için Magicard 600, mevcut ağ altyapısına 'kutudan çıkarttığınız anda' USB Bağlantısı ile kolayca entegre olur, kurulum süresini en aza indirir ve ek teknik bilgi gerektirmez.

 

Yüksek Hız -  her bir  renkli, tek yüz baskılı ve HoloKote® özellikli kart, 20 saniye içinde basılabilir ve Magicard 600'e saatte asgari 190 karta kadar baskı yapabilme olanağı sağlar.

Güvenlik Özellikleri
600-digital-shredding.png

Digital Shredding

Gönderilen baskı datası, baskı işlemi bittiğinde Magicard 600 tarafından parçalanarak yeniden kullanılamaz hale getirilir.

Magicard 600 gönderdiğiniz baskı datasını depolamaz, bir daha kullanılmamak üzere yok eder.

600-icons_visual_security-289x300.jpg

Anti-Fraud

Magicard 600, her karta kişiselleştirilebilir bir HoloKote® filigranı basma kabiliyetine sahiptir.

Her bir cihaz, Magicard’ın web arayüzü üzerinden doğrudan yazıcıya 10 Adet dolandırıcılık karşıtı özelleştirilmiş HoloKotes® indirebilir.

600-icons_threat_benchmarked-289x300.jpg

Threat Benchmarked

Kapsamlı güvenlik açığı değerlendirme aracına, dünyadaki en yaygın güvenlik teknolojilerinden biri olan Nessus Pro'ya karşı güvenlik taramaları yapıyoruz ve yazıcı yazılımının ve ilgili sistem yapılandırmasının en yüksek güvenlik düzeylerine uymasını sağlamak için düzenli güncellemeler yapıyoruz.

Özel Renk Seçenekleri
Magicard_600_colours-300x70.jpg

Magicard 600  standart olarak kasası GRİ renk olarak üretilmektedir.

Ancak istendiği taktirde 4 ana renkten (YMCK ve Beyaz) projenize yada kurumsal renginize uygun renk yazıcınızı da seçebilirsiniz.

*Detaylı bilgi için Satıcınız ile görüşebilirsiniz, MOQ istenebilir.

Endüstrinin en iyi 3 yıllık garantisi ile desteklenmektedir *

Magicard 600 premium DTC yazıcı için MagiCover + Sınırlı Garanti:
3 yıl veya 250.000 panel, üreticinin elektronik / elektrik arızası ve kötü işçilikle ilgili garantisini sınırlandırmaktadır.
Yukarıdaki durum meydana gelirse ve Teknik Destek sorunu çözemezse Kredi Yazıcısı (yalnızca İngiltere, AB ve Kuzey Amerika 'da geçerlidir) önerilebilir.
Müşteri, yazıcının Magicard'a iade edilmesi için ekli tüm taşıma ücretlerini öder.
Magicard, yazıcıyı müşteriye göndermeye bağlı tüm taşıma masraflarını öder.(Vergiler ve Diğer masraflar hariç)
Yazıcının satın alınmasından itibaren 6 haftalık bir süre zarfında, Magicard yeni cihazla değiştirilecek ve tüm taşıma masraflarını karşılayacaktır.(Vergiler ve Diğer masraflar hariç)
Magicard ayrıca, yerel olarak garanti onarım taleplerini desteklemek için İngiltere, AB ve Kuzey Amerika dışındaki distribütörlere kredi yazıcıları sağlayacaktır.

* AB, Kuzey Amerika, Avustralya ve diğer seçilmiş bölgelerde mevcuttur.

**Başka yerlerde 2 yıl depo garantisi.

***Daha detaylı UltraCoverPlus Garanti için yetkili satıcınız ile görüşünüz.

bottom of page