top of page
Magicard 300
Kart Baskı Seçenekleri

Magicard 300 Sağlam, dayanıklı, güvenilir yapısı ve Dijital Parçalama (TM) özelliği ile donatılmıştır.


Magicard 300 okullar, kolejler ve orta ölçekli işletmeler için mükemmeldir.
Kimlik kartı yazdırmayı güvenli hale getirmek söz konusu olduğunda, Magicard 300 'e   güvenebilirsiniz.

Tek Yüz Baskı
Çift Yüz Baskı
300_Left_3.png
Kart Kodlama Seçenekleri
No Encoding
Magnetic Stripe
Smart Chip
Smart Contactless
Smart Chip + Contactless
Smart Chip + Mag.
Yüksek hacimli, yüksek hızlı ID kart kişiselleştirme

Güvenli - Magicard 300, Avrupa Birliği'nin GDPR gereksinimi gibi girişimler de dahil olmak üzere dünya çapında kişisel bilgilerin düzenlenmesine yönelik artan talebe yanıt olarak geliştirilen Digital shredding™ özelliğine sahiptir. Digital shredding™ bir yazdırma işi için yazıcıya gönderdiğiniz baskı datasının, baskı işlemi sonrasında kullanıldığında dijital olarak parçalanarak kullanılmaz hale getirilmesi demektir.

Güvenilir Kişiselleştirme - Magicard 300 ile Kart yüzeyine bir HoloKote® adını verdiğimiz güvenlik filigranı basılabilir.
Magicard 300, 3 standart tasarımla birlikte gelir ve şirket logonuz veya diğer benzersiz güvenlik tasarımları gibi 3 'e kadar özel tasarım eklemenizi sağlar.

Üstün Baskı Kalitesi Magicard 300, geniş bir renk spektrumu ve 300 x 300 dpi çözünürlükte baskılar sunar. Kimlik kartlarındaki fotoğraflar ve kurumsal logoların ve diğer görüntülerin daha doğru bir şekilde tasvir edilmesi için mükemmeldir.

Kolay Kullanım - Hızlı ve kolay bir şekilde çalışmaya başlamanızı sağlamak için Magicard 300, mevcut ağ altyapısına 'kutudan çıkarttığınız anda'  USB Bağlantısı ile kolayca entegre olur, kurulum süresini en aza indirir ve ek teknik bilgi gerektirmez.

Esnek - Magicard300 değiştirilebilir 100 kartlık besleme haznesi ile toplu  veya el-besleme özelliğiyle bir -kaç adetlik kart basımlarında kolayca kullanılabilir. Basit elektronik sipariş ve satınalma süreci ile tek Yüz Kart yazıcınızı elektronik olarak Çift Yüz Baskıya yükseltebilirsiniz.

Verimli - Magicard 300’ün FM yazılımı ile, sürücü ve takılı film türü tarafından gönderilen renkleri analiz eder ve panelleri sırayla yazdırır, böylece film panelleri boşa gitmez.

Yüksek Hız -  her bir  renkli, tek yüz baskılı ve HoloKote® özellikli kart, 23 saniye içinde basılabilir ve Magicard 300'e saatte asgari 190 karta kadar baskı yapabilme olanağı sağlar.

Güvenlik Özellikleri
600-digital-shredding.png

Digital Shredding

Gönderilen baskı datası, baskı işlemi bittiğinde Magicard 300 tarafından parçalanarak yeniden kullanılamaz hale getirilir.

Magicard 300 gönderdiğiniz baskı datasını depolamaz, bir daha kullanılmamak üzere yok eder.

600-icons_visual_security-289x300.jpg

Anti-Fraud

Magicard 300, her karta kişiselleştirilebilir bir HoloKote® filigranı basma kabiliyetine sahiptir.

Her bir cihaz, Magicard ’ın web arayüzü üzerinden doğrudan yazıcıya 10 Adet dolandırıcılık karşıtı özelleştirilmiş HoloKotes® indirebilir.

600-icons_threat_benchmarked-289x300.jpg

Threat Benchmarked

Kapsamlı güvenlik açığı değerlendirme aracına, dünyadaki en yaygın güvenlik teknolojilerinden biri olan Nessus Pro'ya karşı güvenlik taramaları yapıyoruz ve yazıcı yazılımının ve ilgili sistem yapılandırmasının en yüksek güvenlik düzeylerine uymasını sağlamak için düzenli güncellemeler yapıyoruz.

Endüstrinin en iyi 3 yıllık garantisi ile desteklenmektedir *

Magicard 600 premium DTC yazıcı için MagiCover + Sınırlı Garanti:
3 yıl veya 250.000 panel, üreticinin elektronik / elektrik arızası ve kötü işçilikle ilgili garantisini sınırlandırmaktadır.
Yukarıdaki durum meydana gelirse ve Teknik Destek sorunu çözemezse Kredi Yazıcısı (yalnızca İngiltere, AB ve Kuzey Amerika 'da geçerlidir) önerilebilir.
Müşteri, yazıcının Magicard'a iade edilmesi için ekli tüm taşıma ücretlerini öder.
Magicard, yazıcıyı müşteriye göndermeye bağlı tüm taşıma masraflarını öder.(Vergiler ve Diğer masraflar hariç)
Yazıcının satın alınmasından itibaren 6 haftalık bir süre zarfında, Magicard yeni cihazla değiştirilecek ve tüm taşıma masraflarını karşılayacaktır.(Vergiler ve Diğer masraflar hariç)
Magicard ayrıca, yerel olarak garanti onarım taleplerini desteklemek için İngiltere, AB ve Kuzey Amerika dışındaki distribütörlere kredi yazıcıları sağlayacaktır.

* AB, Kuzey Amerika, Avustralya ve diğer seçilmiş bölgelerde mevcuttur.

**Başka yerlerde 2 yıl depo garantisi.

***Daha detaylı UltraCoverPlus Garanti için yetkili satıcınız ile görüşünüz.

bottom of page