top of page
Magicard Ultima Retransfer Kart Yazıcı

Yüksek çözünürlüklü,  Retransfer baskı teknolojisinin akıllı bir arayüz ve in-line görsel güvenlik çözümü ile birleştirildiği,
Ultima güvenli kişilleştirmenin yeni temeli.

Ultima-front1-1.jpg
Card printing options:
Tek Yüz Baskı
Çift Yüz Baskı
Card printing options:
No Encoding
Magnetic Stripe
Smart Chip
Smart Contactles
Smart Chip + Contactless
Smart Chip + Mag.
Sezgisel Dokunmatik Ekran 

Magicard Ultima, etkileşimli bir dokunmatik ekran ara birimi sunan ilk masaüstü kart yazıcısıdır.
Görsel göstergeler bağlantı, sıcaklık ve tüm sarf malzemelerinde kalan kaç baskıyı gösterir. Yazdırma sırasında bir ön izleme ekranı, kişiselleştirilmiş kişisel kartın ve yazdırma döngüsündeki ilerlemesini gösterir.

Sezgisel arayüzü, animasyonlu video dizileri aracılığıyla sağlanan ek yardımlarla ayarları değiştirmeyi kolaylaştırır.

Dünyanın İlk Dahili Görsel Güvenlik Özellikli Retransfer Kart Yazıcısı

Ultima, dahili Görsel Güvenlik özellikli dünyanın ilk retransfer yazıcısıdır.

Ultima, Magicard'ın ünlü HoloKote® güvenlik özelliğinin bir gelişmiş biçimini kullanarak, retransfer baskı işlemi sırasında her bir karta UV ve 3D güvenli bir filigran uygulayabilir.

Bu özellik sayesinde, UV ışık altında basılan proje/kuruma özel filigran ayrı bir görsel güvenlik özelliği olarak (para ve pasaportlarda olduğu gibi) kullanılır.

Bu sayede proje/kuruma özel üst düzey görsel güvenlik özelliği karta eklenir.

En popüler ReTransfer Kart Yazıcı

Magicard Ultima , basılması istenilen görsellerin önce taşıyıcı film üzerine bastırıldıktan sonra kartın yüzeyine ısı yardımıyla aktarıldığı bir ReTransfer baskı teknolojisi aracılığıyla baskı yapar. Bu yönetim ile kartın üzerinde kenardan kenara, ofset kalitesinde yüksek çözünürlükte, fotoğraf kalitesinde baskı yapılmasına olanak verir. Bu sayede yapılan kontrollü baskı ile kart yüzeyinden kaynaklanan baskı hatalarını veya RFID kartlar içerisinde gömülü bulunan chiplerden kaynaklanan baskı kusurlarını giderir.

Yüksek kaliteli baskı ünitesi ile donatılmış olan Ultima Retransfer ID Kart Yazıcı, Magicard 'ın en gelişmiş ve dayanıklı baskı motoruyla güçlendirilmiştir. Bu sayede yüksek kapasiteli sarf malzemeleri (1.000 Kart/Baskı) ve Besleme /Çıkış hazneleri (200 kart) ile yüksek hacimli lokal veya merkezi kart basım operasyonlarını kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

Yüksek Hacimli En Kaliteli Baskı

Magicard Ultima, ofset baskı kalitesinde kart baskısı yapan kompakt bir masaüstü retransfer kart yazıcıdır. Bu çok yönlülük, ihtiyaç duyduğunuz yüksek güvenlikli ID kartların değişim ve yeniden basımı sırasında ihtiyaç duyduğunuz yüksek kapasiteli ve hızlı basım işlemlerinde size kolaylık sağlar.

Özel HoloKote filigran özelliği, laminasyon ünitesine ve yüksek maliyetli özel laminasyon malzemelerine ihtiyaç duymadan ek bir görsel güvenlik özelliği sağlar.

Tek Yüz Baskı yapabilen Ultima Retransfer ID Kart yazıcılar, diğer Magicard yazıcılarda olduğu gibi basit bir elektronik yükseltme kiti ile Çift Yüz Baskı özelliğine yükseltilebilir.

Güvenilir Elektronik Güvenlik

Magicard Ultima , kimlik kartlarına güvenli elektronik veri yazmak için bir dizi kart kodlama cihazı ile donatılabilir. Akıllı kart kodlama seçenekleri arasında Kontak , MIFARE®, DESFire® ve iClass® bulunur.

EMV akredite edilmiş cihazlar gibi, uzmanlık bakımından yüksek güvenlikli akıllı kart kodlayıcılar ile ödeme kartlarının sıralı kişiselleştirilmesi için kullanıma uygundur.

Magicard Ultima , dahili bir manyetik şerit kodlayıcı ile tedarik edilebilir.

Daha fazla detay için Encoder Matrix'i inceleyebilirsiniz.

Endüstrinin en iyi 3 yıllık garantisi ile desteklenmektedir *

UltraCoverPlus ile Magicard Prima4 ile baskıya devam etmeniz için söz verdik..


Köklü baskı mühendisliğimiz güvenilirliği, tam telefon ve çevrim içi destek ile kapsamlı bir 3 yıl garanti sunmamıza olanak tanır. Buna, garanti ömrü boyunca zarar görmüş herhangi bir yazıcı kafası için ücretsiz bir değiştirme dahildir. Olası bir arıza esnasında, mevcut cihazınızı onarırken size bir yedek yazıcı göndereceğiz.

* AB, Kuzey Amerika, Avustralya ve diğer seçilmiş bölgelerde mevcuttur.

**Başka yerlerde 2 yıl depo garantisi.

***Daha detaylı UltraCoverPlus Garanti için yetkili satıcınız ile görüşünüz

bottom of page